netholiday.pl

Portal turystyczny

Turystyka

Ranking hoteli w Polsce dla turystów

Najbardziej luksusowe hotele w Polsce zlokalizowane są w centrum kraju. Wysoki poziom obsługi oraz panujące warunki są głównymi czynnikami wpływającymi na ocenę danego ośrodka. W internecie można znaleźć wiele rankingów, które wymieniają najlepsze miejsca do wypoczynku.

Pałac Ciekocinko w Kaszubach

Warty uwagi jest z pewnością Pałac Ciekocinko, który znajduje się na Kaszubach w miejscowości Choczewo. W hotelu jest także restauracja prowadzona przez jednego z najlepszych szefów kuchni w kraju. Wystrój budynku przypomina szkockie dworki, ponieważ jest dużo tapet, kominków oraz kanap. Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Najlepszym hotelem w stolicy jest Hotel Warszawa. Zlokalizowany jest w budynku Prudentiala, który jest znany i posiada dużą renomę. Nowoczesne wykonanie oraz wyposażenie sprawia, że miejsce posiada spore walory estetyczne. W środku można znaleźć dużo dodatków wykonanych z drewna oraz marmuru. Nie brakuje także elementów, które posiadają stalową konstrukcję. W Hotelu Warszawa funkcjonuje także bardzo dobra restauracja, która serwuje wykwintne dania potrafiące zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Do tego wszystkiego należy dodać także basen hotelowy, który należy do jednych z najlepiej urządzonych w kraju.

Hotel Nicolaus w Toruniu

W Toruniu znajduje się hotel Nicolaus. Jest to świetne miejsce do wypoczynku dla turystów, którzy zjeżdżają do Torunia z całej Polski. Na dachu hotelu jest taras dla gości, a sam budynek wykonany jest w nowoczesnym stylu. Jest to zdecydowanie warte polecenia miejsce na północy Polski. W każdy weekend przyjeżdża do tego miasta mnóstwo ludzi, którzy chcą spróbować toruńskich pierników oraz odbyć spacer po starówce. Nie ma lepszego hotelu w Toruniu od ośrodka Nicolaus. Ranking hoteli w Polsce nie może się odbyć bez wymienienia Lemon Resort Spa, czyli hotelu posiadającego jedną z najładniejszych restauracji. Położona ona jest bezpośrednio nad Dunajcem. Atrakcje na jakie mogą liczyć goście hotelowi to między innymi jacuzzi, prywatna plaża z pomostem oraz wyjątkowo wyglądający basen. Do dyspozycji jest również kręgielnia oraz restauracja, która w menu posiada pyszne pozycje tworzone jedynie ze świeżych produktów. Największą zaletą tego hotelu jest jego lokalizacja oraz widoki na okolicę.

Tatraglam Bukowina

W rankingu nie może zabraknąć również Tatraglamp Bukowina, czyli obiektu, którego pokoje zlokalizowane są w namiotach. Hotel znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to miejsce, które zdecydowanie się wyróżnia na tle innych. Z okien budynku rozprzestrzenia się cudowny widok na Tatry. Pokoje są bardzo przytulne, ale jednocześnie urządzone w futurystycznym stylu. Minusem tego hotelu jest jedynie fakt, że bardzo ciężko zarezerwować w nim miejsce, ponieważ rezerwacje są zaplanowane nawet kilka miesięcy w przód. Powoduje to, że przez cały rok hotel jest oblegany przez turystów z całego kraju. Warte polecenia są także Domki nad Stawem w Michałowicach. Położone są bezpośrednio przy stawie i są idealne na wypoczynek dla rodziny z dziećmi. Minusem jest jednak brak restauracji.