Raport Specjalny z hoteli: Turcja/ Riwiera Turecka - poznaj opinię naszych ekspertów sprzedaży


TURCJA: RIWIERA TURECKA

 

OPINIA HOTELU SEASHELL RESORT & SPA NETCLUB 5*

Takiego hotelu się nie zapomina. Jakość pierwsza klasa. 3 razy tak! Wyśmienite jedzenie, piękna i szeroka plaża tuż przy hotelu. Pokoje bardzo dobrze wyposażone w przyjemnych dla oka barwach. Ho - tel śmiało można polecać zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi
Klaudia, BP Iwotrans

Nie ma nic do zarzucenia. Pełna klasa, spełni oczekiwania osób wymagających. Samo wejście tworzy przyjemną atmosferę przytulnego hotelu. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tutaj coś dla siebie. Bardzo elegancka forma lunchu. Minimalizm(sposób prezentacji jedzenia) w bufecie na talerzach daje efekt restauracji na wysokim poziomie. Zadbali o każdy szczegół. Blisko plaży, bezpłatne leżaki, piwo, wino jakby nie z All Inclusive:) Będę sprzedawać
Ania, BP Travelplanet

 

OPINIA HOTELU HEAVEN BEACH RESORT & SPA ADULT ONLY 5*

Rewelacyjny hotel tylko dla dorosłych. Piękne, jasne, zadbane pokoje. Przemiła obsługa, najlepsza kuchnia ze wszystkich hoteli jakie widzieliśmy. Animacje nastawione na dorosłych, muzyka na żywo. Do plaży ok 100 metrów alejką. Plaża piaszczysta z kamykami (piaszczysto żwirkowa). Hotel położony jest ok 210 metrów od hotelu Lyra Resort
Ania, BP eWakacje.pl

Bardzo fajny hotel dla dorosłych, pyszne jedzenie, wszędzie nastrojowa muzyka, ładne pokoje, muzyka na żywo, elegancko, szeroka plaża, wyciszone ściany. Przy morzu, leżaki i parasole w cenie. Mogę tam wrócić, wart polecenia
Renata, BP Travelplanet.pl

 

OPINIA HOTELU ARMAS BELLA LUNA 4*

Hotel o przyzwoitych standardach dotyczących wszystkich elementów. Zaczynając od bogatej infrastruktury również dla rodzin z dziećmi. Oprócz dużego basenu hotel dysponuje mniej - szym ze zjeżdżalniami. Przestronne zadbane pokoje w większo - ści z widokiem na morze. Pokoje czyste, dobrze wyposażone z płaskim TV LED. Położenie bardzo blisko plaży do której pro - wadzi pełna kwiatów i zieleni alejka. Plaża ładna, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Przy 4* nie ma się do cze - go „przyczepić” i przy rozsądnej cenie hotel godny polecenia.
Sławek, BP Wymarzone Wakacje

Bliskość ładnej, piaszczystej plaży. Czyste, jasne i przestronne po - koje. Możliwość zakupów w najbliższej okolicy. Hotel może nie naj - nowszy, ale dobrze utrzymany. Spełnia standardy hoteli 4*
Dariusz, BP Ikar

 

OPINIA HOTELU KLEOPATRA LIFE 4*

Najlepsza propozycja dla par w każdym wieku. Blisko przepięknej plaży Kleopatra, w samym cntrum tętniącego życiem kurortu. Obiekt od lat na polskim turystycznym, przeszedł imponującą metamorfozę i został wyremontowany na wysokim poziomie, wydaje się doskonale zarządzany.
Dariusz / BP Ikar

Bardzo fajny miejski hotel dla dorosłych. Duży plus za udogodnie - nia dla niepełnosprawnych. Żadne wnętrze. Dobra propozycja.
Ania, BP eWakacje.pl


OPINIA HOTELU LYRA RESORT NETCLUB 5*

Hotel dobrze zlokalizowany, wszelki wybór rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Świetne położenie, bliskość plaży pozwala na totalny relaks. Domki - bungalowy, zlokalizowane w klimatycznym ogrodzie. Dobry hotel dla rodzin z dziećmi, na pewno będę polecać!
Ania , BP TravelPlanet

Dobre położenie, dużo się dzieje, przyjemny hotel dla rodzin jaki i dla par. Ładna plaża, blisko bazar, sklepiki, mała miejscowość.
Aneta, BP Round Tour

 

OPINIA HOTELU DOGANAY BEACH NET CLUB 5*

Uważam, że hotel tworzy świetny klimat wakacyjny. Duże ba - seny, zjeżdżalnie, luna park. Pokoje w średnim stanie, ale plaża i atmosfera rekompensują tą niedogodność. Hotel nadaje się dla każdego, kto chce odpocząć, zwiedzić, jak i delektować się Turcją. Polecam!
Maciej, BP Bliżej Świata

 

 

OPINIA HOTELU MONTE CARLO 4*

Hotel dobrze pozytywnie mnie zaskoczył. Fajne, schludne pokoje, miła obsługa, basen ze zjeżdżalnią i specjalnymym podnośnikiem dla niepełnosprawnych. Rewelacyjne wyżywienie, średni wybór, ale wszystko świeże, smaczne, stale uzupełniane. Ładna, szeroka, piaszczysta plaża z bezpłatnym serwisem plażowym. Szybki internet na terenie hotelu.
Ania, BP eWakacje.pl

Dużym plusem hotelu są duże pokoje i 15 pokoi dla osób nie - pełnosprawnych. Na pewno rodzina 2+2 będzie czuła się kom - forotowo - 2 pomieszczenia dla rodzin. Smaczne jedzenie, przy basenie specjalne krzesło dla niepełnosprawnych, aby uatwić im wejście do basenu.
Mateusz, BP Travelplanet.pl

 

OPINIA HOTELU MONTE CARLO PARK 3,5*

Bardzo duże pokoje, ogromny plus za możliwość korzystania z infrazstruktury Monte Carlo 4*. Hotel nie duży, ale o bardzo ale o bardzo dobrym standardzie.
Klaudia, BP Iwotrans.pl

Hotel należy do tego samego właściciela co 4* Monte Carlo. Jest to dogodna alternatywa dla Klientów niskobudżetowych, chcących korzystać z dostępności również hotelu 4* Monte Carlo. Pomimo kategorii 3*, hotel posiada ładne, dobrze wyposażone pokoje. Dostępność plaży to zarówno publiczna plaża Kleopatra, jak i własna hotelu Monte Carlo 4*. Przechodzenie na stołówkę do hotelu Monte Carlo, przy odległości ok. 200 m, również nie powinno być uciążliwe.
Sławek, BP Wymarzone wakacje
ZOBACZ NASZĄ TURECKĄ OFERTĘ NA LATO 2019  --> KLIKNIJ TUTAJ - TYLKO TERAZ REZERWUJESZ Z PAKIETEM BONUSÓW W PROMOCJI PRZEDSPRZEDAŻY VERY HOT FIRST 2019