O Nas

Jako Pierwszy Internetowy Touroperator na rynku turystycznym w Polsce od kilku lat naszej działalności oferujemy Klientom wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Dodatkowo dla Stałych Klientów, regularnie krzystających z oferty, mamy przygotowaną specjlaną zniżkę. Dzięki tak przygotowanej ofercie w sezonie 2018 obsłużyliśmy już 250 000 Klienta.

Ofertę wypoczynku przygotowujemy w myśl zasady: „U nas płacisz tylko za wakacje”. Nie prowadzimy kosztownych kampanii reklamowych dzięki temu przeznaczamy więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu - bo wakacje z Net Holiday to wakacje warte wspomnień!
Dzięki tak obranej drodze znaleźliśmy się w pierwszej siódemce największych, polskich touroperatorów.

Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów z solidnym doświadczeniem zawodowym, dla których priorytetem jest wysoka satysfakcja Klientów.

Aby zagwarantować odpowiednią jakość wypoczynku osobiście i stale odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży, zatrudniamy oraz szkolimy dla Państwa najlepszych rezydentów oraz animatorów. Na bieżąco badamy też satysfakcję Klientów. Wysokie opinie osób, które z nami wypoczywały  potwierdzają skuteczność naszego działania oraz obraną ścieżkę rozwoju.

Nasz dynamiczny i stały rozwój zapewnia szeroka oferta wczasów obejmująca wypoczynek we Włoszech, w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egipcie, Turcji i Albanii w tym hoteli klubowych NetClub z poslkimi animatorami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych - hoteli gdzie każdy może swobodnie wypoczywać pod czujnym okiem naszych przeszkolonych animatorów. Jest to w sumie wybór spośród 20 najbardziej popularnych destynacji z wylotami z 9 lotnisk w Polsce.

Nasza oferta to także dynamiczne pakietowanie pod markę NetBooking.pl, dzięki któremu swobodnie można stworzyć ofertę wybierając osobno: przeloty, hotele, parkingi, transfery - to wszystko w jednym miejscu korzystająć z bogatej bazy hoteli z całego śwata od Malty poprzez Meksyk, Dominikanę, Tajlandię, Sri Lankę, Bali, Malediwy po Mauritius. 

W naszej ofercie znajdują się także hotele na dojazd własny, gdzie zmotoryzowani podróżnicy mogą wybrać pobyt w najpiękniejszych zakątkach Chorwacji, Włoszech, czy Bułgarii.

Oferta Net Holiday jest dostępna w sieci biur sprzedaży liczących ponad 1600 punktów, zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz w najważniejszych portalach internetowych.
Szanując środowisko naturalne i idąc z duchem czasu wszystkie opisy naszych hoteli, wzbogacone o obszerną bazę zdjęć oraz filmów, umieśliliśmy na naszej platformie internetowej, która dostępna jest na każde urządzenie(od komputerów PC po telefony komórkowe), dzięki zastosowaniu techniki Responsive Web Design.

Net Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będącym wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Beneficjentem gwarancji ubezpieczeniowej jest Marszałek Województwa Małopolskiego. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Należymy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz uczestniczymy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.

Net Holiday należy do czeskiej grupy holdingowej Alexandria Group, koncentrującej się na turystyce, hotelarstwie, gastronomii i nieruchomościach. Firmy należące do Alexandria Group to przede wszystkim Alexandria Travel - jeden z 5 największych touroperatorów na rynku czeskim, Alexandria Nieruchomości - spółka koncentrująca się na kupnie i sprzedaży zagranicznych nieruchomości oraz Agencja Reklamowa Glory - świadcząca usługi reklamowe i marketingowe dla wszystkich przedsiębiorstw holdingu. Wśród kolejnych, zależnych finansowo od Alexandria Group firm na rynku czeskim należy wymienić też kilka biur agencyjnych oznaczonych logiem Alexandria Travel. Do grona firm zależnych od Alexandria Group należą także zagraniczne firmy, które posiadają własne hotele lub też nimi zarządzają w ramach holdingu - te dobrze znane i popularne hotele słynące z dobrej jakości usług oraz bogatych animacji dla dzieci i dorosłych - hotele te na rynku polskim dostępne są wyłącznie w ofercie Net Holiday.