Kariera

Net Holiday to prężne i dynamiczne biuro podróży o ugruntowanej pozycji na rynku. Jako Pierwszy Internetowy Touroperator na rynku turystycznym w Polsce od kilku lat naszej działalności oferujemy Klientom wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach oraz wakacyjne kluby NetClub z polskimi animatorami. Dzięki tak obranej drodze jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych polskich touroperatorów. Net Holiday należy do czeskiej grupy holdingowej Alexandria Group z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży koncentrującej się na turystyce, hotelarstwie, gastronomii i nieruchomościach.

Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów z solidnym doświadczeniem zawodowym, dla których priorytetem jest wysoka satysfakcja Klientów. Współpracujemy z wieloma liniami lotniczymi, dużą siecią  biur podróży w Polsce  i hotelami na całym świecie.

Nasz dynamiczny i stały rozwój zapewnia szeroka oferta wczasów obejmująca wypoczynek we Włoszech, w Grecji, Hiszpanii, Albanii, Bułgarii, Turcji. To także dynamiczne pakietowanie, dzięki któremu swobodnie można stworzyć ofertę osobno wybierając przeloty, hotele, parkingi, transfery - to wszystko w jednym miejscu korzystając z bogatej bazy hoteli z całego świata od Malty poprzez Meksyk, Dominikanę, Tajlandię, Sri Lankę, Bali, Malediwy po Mauritius.

Poszukujemy osób, które chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, kreatywnych, odważnych i konsekwentnych w dążeniu do celów. Jeżeli lubisz angażować się w to co robisz, wdrażać nowe rozwiązania i uczestniczyć w tworzeniu biznesu, jesteś osobą której szukamy. Wychodzimy z założenia, że wiedzę, umiejętności i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Kluczowe są dla nas, niezależnie od specyfiki stanowiska oraz miejsca w strukturze organizacyjnej, zaangażowanie, motywacja wewnętrzna oraz samodzielność każdego Pracownika. 

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

1. ANIMATOR CZASU WOLNEGO

2. REZYDENT

 

ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Marzy Ci się praca pod palmami w ciepłym klimacie i z mnóstwem zabawy? Lubisz aktywnie spędzać czas i mieć kontakt z ludźmi? Mamy dla Ciebie pracę marzeń – Animator czasu wolnego w hotelach klubowych na najbardziej popularnych wakacyjnych kierunkach: Bułgaria, Grecja, Turcja, Albania, Włochy i Hiszpania.

Zobacz dlaczego warto zostać Animatorem Net Holiday i jak przesłać zgłoszenie > 

 

 

REZYDENT

Masz doświadczenie w branży turystycznej i chciałbyś je wykorzystać i wzbogacić? Sumienność, obowiązkowość i nastawienie na Klienta to Twoja mocna strona? Jesteś młodym, energicznym i ciekawym świata człowiekiem? Jeśli na wszystkie z tych pytań odpowiedziałeś TAK - to mamy pracę dla Ciebie !

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność w sezonie letnim od kwietnia do października 2019
  • zapał do pracy, uczciwość, odporność na sytuacje stresowe
  • doświadczenie w pracy z ludźmi, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży turystycznej
  • mile widziane doświadczenie w pracy rezydenta lub pilota wycieczek.

Oferujemy:

  • pracę na jednym z naszych kierunków w sezonie 2019
  • przeloty w obie strony, zakwaterowani, ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o wysłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres praca@netholiday.pl  - W temacie prosimy umieścić dopisek REZYDENT, a w treści prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Net Holiday sp. z o.o.z siedzibą w Krakowie przy ul. Prądnicka 12 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. .

Dołącz do naszego zespołu już teraz !